Duben 2013

Ozvěna minulosti

8. dubna 2013 v 18:45 | Karol

Každý večer seděl Severus za pracovním stolem ve svých komnatách a opravoval hromádku testů. Obvykle se mu při opravování studentských prací nálada propadala hluboko pod bod mrazu, dnes tomu ale tak kupodivu nebylo, a tak pouze se znechucením škrtal některé zcela zcestné odpovědi u otázek a snažil se ignorovat fakt, že většina studentů propadá větší tuposti než na začátku školního roku. A to byl teprve listopad!

Prolog

1. dubna 2013 v 16:33 | Karol

Osud byl dán, věštba byla vyslovena.

Dokud byla vzdálená budoucnost pouze v mlžném oparu a téměř se tokem času nepřibližovala, nikdo k ní neupínal svou pozornost. Pak ale nastal zlom. Profesoři Bradavic si začali uvědomovat, že ignorací se budoucnosti nevyhnou a akorát svým počínáním mohou vše zhoršit. Bylo na čase si přiznat pravdu. Prvního září do Bradavic přijede Harry Potter.


..chlapec, který přežil..


..osud se začne naplňovat..


..věštba plnit..Vše bylo připravené, aby chlapci nehrozilo žádné zbytečné nebezpečí. Profesorský sbor byl několikrát informován a poučován. Všichni se pomalu smiřovali s tím, že minulost se vrací. Stará minulost bude vytvářet novou budoucnost. Budoucnost, kterou všichni tušili a vyrovnávali se s ní.


..návrat Lorda Voldemorta se blíží..


Ke komplikacím nebyl prostor, i tak se ale se začátkem školního roku jedna vyskytla. Možná, že právě zásadní pro muže s důležitou rolí v osudové věštbě.


..Severus Snape..


..zatracený hrdina..


..a jeho osud..


..v Krásnohůlkách..

Krásnohůlská zkušenost

1. dubna 2013 v 0:11

Prolog

1. kapitola